pomoc_ukrainie_2_fr

Uruchamiamy zbiórkę środków finansowych pod hasłem Pomoc Ukrainie!

Eskalacja działań wojennych sprawia, że potrzeby rosną w szybkim tempie. Wobec nasilania się konfliktu zwiększamy skalę naszej pomocy.

Nasza Fundacja jest przygotowana, aby zorganizować pomoc dla obywateli Ukrainy poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego. Współpracujemy z partnerami, dzięki czemu możemy dobrze oszacować najpilniejsze potrzeby i dostarczyć skuteczną pomoc. 

Pozyskane środki będą przeznaczone w pierwszej kolejności m.in. na zakup żywności, środków higienicznych, materiałów opatrunkowych, koców, śpiworów, materaców czy kuchni polowych oraz zabezpieczenie innych priorytetowych potrzeb.

Przekaż darowiznę i pomóż razem z nami!

Przelej dowolną kwotę na konto Fundacji Realizatornia
Bank Pekao 75 1240 2135 1111 0010 8379 9557

Tytuł wpłaty: Pomoc Ukrainie

Dlaczego wsparcie finansowe jest tak ważne? 

Bo pozwala na udzielanie pomocy długofalowo, nie tylko dziś czy jutro, ale przez kolejne długie miesiące (będzie to bardzo potrzebne), umożliwia kupowanie dokładnie tego, co jest akurat potrzebne.

Pomoc, którą teraz dostarczamy mieszkańcom Ukrainy ma charakter humanitarny – pozwala zabezpieczyć najpilniejsze potrzeby mieszkańców podczas wojny.

Chcemy skutecznie pomagać, nie możemy stać obojętnie, kiedy nasi sąsiedzi potrzebują wsparcia. Ruszyliśmy z pomocą. Teraz potrzebujemy też Waszego wsparcia!

Będziemy Państwa informować na bieżąco, co robimy, zachęcamy do obserwacji naszego Facebooka.

Pytania dotyczące darowizn finansowych prosimy kierować pod numer: +48 881 288 881

CHCĘ POMÓC

Skontaktuj się z nami, jeśli masz pomysł na przedsięwzięcie, chciałbyś przekazać darowiznę rzeczową lub poświęcić czas. Opisz, jak widzisz swój udział w naszej społeczności, na pewno odpowiemy.
Gorąco zapraszamy do wsparcia działań Fundacji Realizatornia.

BANK

Bank Pekao w Warszawie
ul. Grzybowska 53/57

NUMER KONTA

Bank Pekao
75 1240 2135 1111 0010 8379 9557

DANE FUNDACJI

Ul. Pielgrzymów 28/17
04-417 Warszawa

Comments are closed.